• Wpisów: 8
  • Średnio co: 169 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:40
  • Licznik odwiedzin: 1 310 / 1527 dni
 
wolfloveblood
 
Hej.
Czy kojarzycie kreskówkę emitowaną na Puls 2 oraz Disney xD?
No więc, niektórzy sądzą, że jest to irytująca, bo nie przedstawia Spider-man'a takim, jakim jest. [ opinia paru osób popytanych na prywatnym asku i mojej koleżanki]. Ja natomiast sądzę inaczej.

  Owszem, w tej kreskówce trochę to wszystko poplątali.. no ale nie przesadzajmy. Według mnie, ona jest głównie stworzona dla dzieci, aby bawić itp. A niektóre szczegóły z życie Peter'a nie były, że tak powiem, nadające się dla dzieci, więc po prostu zastąpili je czymś innym. Nie ma w tym nic złego, prawda? ;)

 Ja ją lubię oglądać, bo jest naprawdę zabawna. Nie odczuwam podczas jej oglądania żadnych sprzecznych emocji, czy czegoś w tym rodzaju. Dziwne, że moje znajome tak c: Szczególnie bawi mnie podejście Spider-man'a do Novy i do Fury'ego. Animacja jest przezabawna :3 A ta trzydziestoparoletnia ciocia May! Haha, nieźle. Szczególnie lubię odcinki z życia osobistego, ale też te gościnne z udziałem np. Thora, Lokiego czy tam Hulka.

 Cieszę się, że oprócz DSXD emitują to też na innym kanale [Puls2] i większość osób ma do niej dostęp. Ja postanowiłam dziś obejrzeć. I wam też zalecam, chociaż obejrzałam kilka razy wszystkie odcinki :3 I sorry, że tyle nie pisałam.. nic ciekawego się nie działo, co prawda, oprócz tego, że złamałam łyżeczkę z stali nierdzewnej : D Jak? Mogłam poczekać, aż ten lód w pudełku ["A niech Cię Aligdo Panie Lodzie!"] się rozmrozi trochę ;-; Upał jak nie wiem. :C No nic ; p I kolejnyy fakt: jestem uzależniona od anime, seriali i kreskówek xD No i filmów ;c xD Ale ja walę tych "xD" ;o

   No nic. Daję Peter'a z kreskówki. Prawda, że jest słodki? ; D Rozwala mnie ta fryzurka ♥

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego