• Wpisów: 8
  • Średnio co: 179 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:40
  • Licznik odwiedzin: 1 387 / 1619 dni
 
wolfloveblood
 
Witajcie.
Z okazji tygodnia Spider-man'a postanowiłam dodać paru jego arcy-wrogów.
Na początek padło na Dr. Octopusa, który ma całkiem ciekawą historię i jest jednym z moich ulubionych przeciwników Peter'a. Na pierwszym miejscu jest Electro, a drugie jest zarezerwowane dla Normana Osborn'a. A on jest właśnie poczciwą trójczyną :3

 No więc, Dr. Octopus.. a właściwie Otto Octavius był zwykłym naukowcem. Zaraz.. to nie najlepsze określenie. Otto był niezwykle  wybitnym naukowcem, co nie zmienia faktu, że nikt nie spodziewał się, że on stanie się tym, kim się stał. Specjalizował się w atomistyce a także fizyce kwantowej. Wtedy Peter Parker [Spider-man] był dla niego nikim innym jak tylko studentem. Lubił go i darzył szacunkiem.

Pewnego dnia, podczas prezentacji niezwykłego wynalazku, do jego karku zostało przyczepione cztery ramiona, za pomocą których od tamtego czasu, już jako Dr. Octopus, niezmordowanie dążył do unicestwienia Spider-man;a oraz do przeprowadzania swoich niekiedy śmiertelnie niebezpiecznych eksperymentów.

Uważam tą postać za jedną z kreatywniej wymyślonych,  i lepiej przemyślanych. Wydaje mi się, że Otto ma swój własny sposób myślenia, którego nikt nie jest w stanie zrozumieć. Nie dopuszcza nikogo do własnych, skrytych myśli. Nie jest jednym z tych nazbyt pewnych siebie idiotów, których można przechytrzyć w pół minuty. Jest wyrafinowanym mordercą, i zna sposoby na Parkera. Potrafił pół roku milczeć, aby po długiej nieobecności zaatakować z nowym, niebezpiecznym eksperymentem.
Bardzo go lubię, i sądzę, że ma swój tok myślenia, dzięki czemu jest cholernie nieprzewidywalny.

PS. Moja wiedza opiera się głównie na filmach, więc przepraszam, jeśli się mylę. D:

marvel-movies.wikia.com

                      Parę fot Octopus'a.

Nie możesz dodać komentarza.

 
  •  
     
    (Tutaj Marvel i X-Men.Nie chce mi się przelogowywać xD) Ja do końca nie wiem jak to z nim jest bo nie czytałam komiksów z Spider-Manem ;___; Mam nadzieję, że w filmie zrobili go identycznie(chodzi o charakter) tak samo jak Lunę w Harrym Potterze.