• Wpisów: 8
  • Średnio co: 179 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:40
  • Licznik odwiedzin: 1 387 / 1619 dni
 
wolfloveblood
 
Hej.
Lubicie Spider-man'a? Ja kocham.
Może tego nie wiedzieliście, ale w czasach stworzenia go, w superbohaterach przeważali dorośli, a wiek nastoletni zarezerwowany był dla pomocników. No nie wiem, np.  Bucky'ego, pomocnika Kapitana Ameryki. Kojarzycie go??

 A tymczasem stworzono Peter'a Parker'a, nastolatka! Nie dość, że nie ma mocy regeneracji, i złamane żebra itp. musi leczyć bardzo długo, to jeszcze znosi to, że za ratunek tyłka Nowego Yorku, mieszkańcy postanowili go ogłosić superzłoczyńcą -.- Gdyby nie on tym miastem rządziłby Electro, Octopus, Goblin albo nie wiadomo kto jeszcze, a połowa miasta spoczywałaby w wiecznym spokoju. .-.

   No więc Peter nie ma łatwo. Jest sierotą, po rodzicach, i po wujku, Benie Parkerze. Mieszka w niewielkim domu wraz z ciocią May. Zmaga się z problemami szkolnymi, bo jest tzw. słabeuszem. Ma wielu, wielu przeciwników, że aż ciężko ich wszystkich zliczyć. Dlatego zasługuje on na szacunek i uznanie. Z tej okazji postanowiłam urządzić tydzień Spider-man'a.
Zabawy, zdjęcia, opowiadania. :)


PS. Ten art mam z bloga niejakiej Marvel i X-men, a ona nie podała źródła, więc mówię, że mam go z jej fajnego bloga. Mam nadzieję, że nie jesteś zła.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego